fbpx

Online kartvizit olarak da tanımlayabileceğimiz vCard aslında klasik kartvizitlere göre çok daha fazla işlevsel ve gelişkin. Dijitalleşmenin hızıyla online kartvizitler, vCard oluşturma araçları, online Cv siteleri gibi çok sayıda çözüm geliştirildi.

vCard nedir?

QR kod okutarak, ya da direkt olarak .vcf uzantılı vCard dosyasına tıklayarak, rehberinize eklemek istediğiniz kişileri rahatlıkla aktarmış olursunuz. Telefon, ad soyad, mail gibi çok sayıda alan otomatik olarak gelen dosya içeriği ile doldurulacaktır.

.vcf dosyası açma, vcf dosyası nedir?
vCard örneği

vCard nasıl oluşturulur?

Öncelikle hakkınızda bilinmesini istediğiniz bilgilere, iletişim kanallarına karar verin. Kurumsal bir görünüm için uygun bir fotoğraf ekleyerek başlayın ve diğer iletişim alanlarını doldurun. İster referans mektuplarını, isterseniz de kendinizi anlattığınız bir video ekleyin. vCard ile yapacaklarınızın sınırı yoktur.

vCard ile biolink arasındaki fark nedir?

Görüntü olarak benzer görünseler de işlevsel olarak oldukça farklıdır. Biolink ile aynı vCard ile yapabildiğiniz tüm özelleştirmeleri yapabilirsiniz. En büyük fark, vCard linkinizi tıklayan herkes isterlerse direkt rehberlerine kayıt edebilmesidir.

vcf dosyası telefona ekleme

vCard ile Qr kod olarak çok sayıda platformda paylaşılabilir olun!

Biolinktr üzerinden hızlı ve kolayca kendi vCard sayfanızı oluşturabilirsiniz. Dilerseniz referanslarınızı, sosyal medya hesaplarınızı ve çok daha fazlasını yalnızca tek bir linkle yapmanız mümkün. vCard linkinize sahip kişiler isterlerse kendi rehberlerine sizi ekleyebilir ya da sizin vCard’ınızı e-posta, Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn, Reddit ve WhatsApp ile paylaşılabilir olur.

rehbere vcf ekleme vCard oluşturma

vCard ile ilgili sık sorulan sorular

VCF dosyası nedir?

.vcf dosya uzantısı, e-posta ya da telefonda bulunan kişilerin listesini içeren dosyalarda bulunur. Rehber yedekleme veya yeni bir cihaza rehberi aktarma işlemlerinde de .vcf formatlı dosyalar kullanılır.

VCF dosyasını açma

.vcf dosyalarını açmak için genellikle Microsoft Excel kullanılır. Sürükle bırak yaparak ya da içeri aktar seçeneği ile .vcf uzantılı dosya seçilerek görüntülenebilir.

vCard içe aktarılamıyor hatası nedir?

vCard aktarmak istediğiniz cihazda hata kodu alıyorsanız genellikle, ad-soyad, telefon numarası gibi alanların eksik ya da yanlış doldurulmuş olma ihtimali vardır.

Online vCard oluşturma

Online, şık ve güncel vCard oluşturmak oldukça kolaydır. Ücretsiz araçların yanında vCard planını satın aldığınızda birçok premium özellikle birlikte vCard oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Sepetiniz
  • Sepette ürün yok.
0