BioLinkTr ve Biolink hakkında merak ettiklerinize cevaplar bulun.

BioLink Nedir?

BioLink kişiler ve şirketler için hızlı, basit ve şık bio sayfaları hazırlamanızı sağlayan platformdur. Kişi veya şirketlerin kendilerini tek link ile en güçlü şekilde ifade etmelerinin yolu BioLink’tir. Instagram, TikTok, Twitch, Facebook, YouTube, Twitter, Tinder veya LinkedIn gibi sosyal hesaplarınızda kullanabilir ve markanızı, işletmenizi daha görünür hale getirebilirsiniz.

BioLink Ücretsiz mi?

Evet temel ihtiyaçlarınız için tamamen ücretsiz. Ücretsiz sürümümüzde BioLink’inize Başlık, Açıklama, Logo, Linkler ve daha fazlasını biolink adresinize ekleyebilirsiniz.

BioLinkTr Hakkında

BioLinkTr İnstagram ve Tiktok gibi biolink ekleme özelliği olan platformlar için biolink sayfaları oluşturabileceğiniz platformdur. Dijital ajans Longway Media tarafından kurulmuştur. Biolink ihtiyaçlarına Türkçe ve kullanımını kolay bir arayüz ile cevap vermektedir.

Ücretsiz planda biolink oluşturabilir miyim?

Evet ücretsiz planda 1 adet biolink sayfası oluşturabilirsiniz. Daha fazla linke ihtiyacınız var ise ücretli sürüme geçiş yapabilirsiniz.

Sayfamı Instagram profilime nasıl eklerim?

Bağlantılarınızı oluşturmayı tamamladığınızda, "bio.biolinktr.com/sayfam" biçimde oluşan sayfa adresinizi kopyalayın.

Instagram'ı açın, “Instagram profilinizi düzenleyin”e gidin, web sitenizin bağlantısını yapıştırın ve işiniz bitti. Bağlantılarınızı değiştirmeniz, yenilerini oluşturmanız, mevcut olanları düzenlemeniz veya kaldırmanız gerekiyorsa, hepsini Instagram profilinizdeki URL'nizi değiştirmenize gerek kalmadan bio.biolinktr.com üzerinden yapacaksınız.

Hesabımı istediğim zaman silebilir miyim?
Evet, istediğiniz zaman hesabınızı ve tüm verilerinizi biolinktr.com'dan silebilirsiniz. Hesabınızı sildikten sonra herhangi bir veri tutmayız. Hesabınız ve buna bağlı bütün verileriniz sistemden silinir.