KULLANIM ŞARTLARI

Tanımlar;

İçerik: BioLinkTR.com web yazılımı üzerinden hazırlanan ve yazılımın olanakları çerçevesinde kullanıcı tarafından oluşturulan link, buton, arkaplan, görsel, video, farklı plaformlardan embed edilen bütün öğeler

İçeriği Yayınlayan: BioLinkTR platformu üzerinden üye kaydı gerçekleştirerek BioLink sayfası tasarlayan, yayına alan kişi veya kurum.

BioLinkTR: Kişilerin veya tüzel kişilerin farklı platformlarda kullanabilmek amacı ile Bio Link sayfaları oluşturabildiği web yazılımı

İçerik yayınlama hakkınız: BioLinkTR Hizmetini ( İçerik ) kullanarak oluşturduğunuz Sayfada/Sayfalarda belirli bilgileri, metinleri, grafikleri, videoları veya diğer materyalleri yayınlayabilir, bağlayabilir, paylaşabilir ve başka bir şekilde kullanıma sunabilirsiniz . Yasallığı, güvenilirliği ve uygunluğu dahil olmak üzere tüm içerikten siz (İçeriği Yayınlayan) sorumlu olursunuz. Sayfanızda kullanıma sunabilmeniz için gereken tüm gereklilikleri (lisanslar dahil) sağlamaktan da siz sorumlusunuz. 

Bir Biolink sayfası oluşturarak aşağıda ki koşulları kabul etmiş olursunuz;

İçeriğinizin BiolinkTR sitesinde veya aracılığıyla yayınlanması, herhangi bir kişinin gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, telif haklarını, sözleşme haklarını veya diğer haklarını ihlal etmeyeceği,

İçeriğin, sizin herhangi bir yasayı, düzenlemeyi, kuralı veya diğer yasal yükümlülüğü ihlal etmenize neden olmayacağı,

Başka herhangi bir kişinin/kurumun telif hakkını, ticari markasını veya diğer fikri mülkiyet haklarını veya gizlilik haklarını ihlal eden veya ihlal edebilecek herhangi bir materyal barındırmayacağı,

İçeriğinizin müstehcen, uygunsuz, küçük düşürücü, uygunsuz, tahrik edici, saldırgan, tehdit edici, taciz edici, ırksal, dini nefreti körüklemeye yatkın, ayrımcı, küfür içerikli, güveni ihlal edici, yasadışı bahis unsurları barındırmayacağı,

İçeriğin yanıltıcı veya aldatıcı olmayacağı, yanlış bilgilendirme amaçlı tasarlamayacağı,

İçerikte ceza gerektiren bir suç, tehlikeli faaliyetler veya kendine zarar verme için talimat verecek, teşvik edecek veya sağlayacak herhangi bir materyal kullanmayacağını,

İçerikte fiziksel şiddet tehditleri de dahil olmak üzere herhangi bir türde tehdit içeren herhangi bir materyal kullanmayacağını,

İçerikte, herhangi bir bilgisayar yazılımı, donanımı veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratmak, yok etmek veya sınırlamak için tasarlanmış yazılım virüslerini veya diğer bilgisayar kodlarını, dosyalarını veya programlarını paylaşmayacağını

kabul etmiş olursunuz.

İçeriğinizin bu maddelerin hiçbir şartını ihlal etmediğini belirlemek için gerekli tüm kayıtları tutmayı ve talebimiz üzerine bu kayıtları bize sunmayı kabul ediyorsunuz.

BiolinkTR Hizmetine dahil edilen içeriğinizin doğruluğunu veya güvenilirliğini düzenli olarak izlemekle yükümlü değiliz. Herhangi bir içeriği herhangi bir zamanda değiştirme veya kaldırma hakkımızı saklı tutarız.

2- SORUMLULUK REDDİ

BioLinkTR Hizmetini kullanımınızın tüm riski size aittir. BioLinkTR Hizmeti, “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” sağlanmaktadır. BioLinkTR Hizmeti, çalışma süresi veya kullanılabilirlik dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere açık veya zımni hiçbir garanti veya satılabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlal etmeme veya performans seyri gibi zımni garantiler olmaksızın sağlanır.

BioLinkTR aşağıdakileri garanti etmiyor veya temsil etmiyor:

Hizmeti kesintisiz veya güvenli bir şekilde çalışacaktır veya herhangi bir zamanda veya yerde kullanılabilir olacağını;

Herhangi bir hata veya kusurun düzeltileceğini;

Hizmetinde virüs veya diğer zararlı bileşenler bulunmayacağını;

BioLinkTR Hizmetinde yer alan içerikle ilgili olarak eksiksizlik, doğruluk, güvenilirlik, uygunluk veya kullanılabilirlik hakkında açık veya zımni hiçbir beyan veya garanti vermiyoruz.  Bu nedenle, bu tür bilgilere güvenmenizin riski kesinlikle size aittir.

BioLinkTR Hizmetinin etkinliği veya karlılığı veya BioLinkTR Hizmetinin çalışmasının kesintisiz veya hatasız olacağına ilişkin açık veya zımni herhangi bir garanti, beyan veya garantiyi reddediyoruz.

BioLinkTR Hizmetindeki herhangi bir kesinti veya hatanın sonuçlarından sorumlu değiliz.

Bu hizmet koşullarındaki hiçbir madde, herhangi bir yasa kapsamında sahip olabileceğiniz, sözleşmeyle hariç tutulamayacak, kısıtlanamayacak veya değiştirilemeyecek hakları hariç tutmayı, kısıtlamayı veya değiştirmeyi amaçlamaz.

Zaman zaman BioLinkTR Hizmetinin belirli işlevlerini beta sürümünde kullanımınıza sunabiliriz (ve bu işlev ‘beta’ veya benzeri olarak işaretlenecektir). Bu tür beta işlevlerini hâlâ değerlendiriyor ve test ediyoruz ve bu, BioLinkTR Hizmetinin diğer işlevleri kadar güvenilir/stabil olmayabilir.

3- HİZMETİ DURDURMA VEYA ASKIYA ALMA

Hesanızı askıya alma veya sonlandırma hakkımız; Bu hizmet şartlarından herhangi birine uymazsanız  hesabınızı askıya alabilir veya iptal edebiliriz. Uygunsuzluğun ne olduğuna bağlı olarak, bu hakkı askıya almamak veya iptal etmemek için sizden içerikte değişiklikler yapmanızı talep edebiliriz. Ancak hesabınızda tekrarlanan bir uyumsuzluk veya önemli bir uyumsuzluk varsa, askıya alma veya hesabınızı kapatma hakkımızı kullanacağız.

BioLinkTR Hizmetinin performansıyla veya devamlılığı  bağlantılı herhangi bir şeyle ilgili bir sorununuz varsa, lütfen bize bilgi@biolinktr.com maili üzerinden bildirin. Bir Sorun veya Bildirim aldığımızda, sorunu iyi niyetle çözmek için tüm makul çabayı göstereceğiz.

Bu hizmet şartları (Gizlilik Politikası ile birlikte), Web Sitesini kullanımınız ve Web Sitesine erişiminiz ve BioLinkTR Hizmetini kullanımınız ve erişiminiz ile ilgili olarak sizinle aramızdaki anlaşmanın tamamını temsil eder. Bu hizmet şartlarına, herhangi bir yasal mevzuat tarafından dahil edilmesi gereken durumlar dışında başka hiçbir terim dahil edilmeyecektir.

Bu hizmet şartları, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Hem siz hem de biz, Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerinin münhasır yargı yetkisine tabiyiz.