BioLinkTR.com farklı sürelerde ve farklı fiyatlarda abonelik modelleri sunar. Ücretli abonelerine, ücretsiz planda bulunmaya ek özellikleri kullanma hakkı sağlar. Almış olduğunuz aboneliği talebiniz üzerine sonlandırır.

İADE POLİTİKAMIZ

Kullanıcılar satın almış oldukları abonelikten vazgeçme hakkında sahiptir.

1- Abonelik iptali sonrasında yaşayacağınız hizmet kayıpları;

1- 1: Üyelik planınız Pro Plandan, Ücretsiz Plana düşürülür.

1- 2: Pro plan olanakları ile oluşturmuş olduğunuz biolink sayfaları ve kısa linkler Ücretsiz Plan özellikleri ile sınırlanır.

1-3:  Mail ve telefon ile ürün/hizmet desteği

2- Abonelik iptali durumunda korunacak hizmetler;

2-1: Hesabınız açık kalmaya devam eder.

2-2: Oluşturmuş olduğunuz biolink ve kısa linkler Ücretsiz Plan özellikleri çerçevesinde korunur.

İptal sonrasında satın almış olduğunuz abonelik süresinden hizmeti kullanmış olduğunuz süre düşülerek almadığınız hizmetin ücreti iade edilir.

Örneğin; 12 aylık abonelik satın almanızın ardından 7. (yedi) ayda aboneliğinizi iptal etmek isterseniz 5 aylık ücretiniz iade edilir. 

GERİ ÖDEME

Ücret iadesi işlemi, hizmet ödemesi hangi kanal (havale ile ödeme – kredi kartı ile ödeme) üzerinden gerçekleşmiş ise o kanal üzerinden gerçekleştirilir. Almış olduğunuz hizmetin bedeli hesaplanırken 1 aylık Aboneliğin fiyatı referans alınır. 

Abonelik iptalinin ardından havale ödeme yöntemi ile alınmış aboneliklerin iadesi ilgili hesabınıza 3 iş günü içinde yapılır.

Kredi kartı/Nakit Kart ile yaptığınız aboneliklerde iade işlemi  ilgili kartınıza yapılır. İade tutarının kartınıza yansıması 3-10 iş gününü bulabilir.

Abonelik iptali talebiniz, telefon veya canlı destek üzerinden yapılamaz. İptal talebinizi sisteme kayıt olduğunu mail adresi üzerinden bilgi@biolinktr.com mail adresine mail yolu iletmeniz şarttır.