fbpx

Size ait yönetim panelinden oluşturduğunuz proje ve bilinklerin listesini görüntüleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz.

Alan Adı: Sahip olduğunuz paketin özelliklerine bağlı olarak kendinize özel URL yapıları oluşturup yönetebileceğiniz alandır.

Proje: Sahip olduğunuz paketin özelliklerine bağlı olarak, farklı projeleriniz, markalarınız için çok sayıda biolink oluşturabilir ve bunları gruplandırabilirsiniz.

Link: Oluşturduğunuz biolinklerin listesini görüntüleyebilir ve düzenlemeler yapabilirsiniz. Biolinklerde yapacağanız güncellemeler otomatik olarak BioLinkTr hesabınıza bağlı olan link içeriği de güncellenmiş olur.

Biolink Sayfası Oluşturma

Yönetim panelindeki “Link Oluştur” butonundan biolink oluşturabilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz paketin özelliklerine bağlı olarak, kendinize, markanıza özel uzantı ekleyebilirsiniz.

Boş bırakırsanız sistem sizin için otomatik bir URL tanımlayacaktır. Tanımlanan URL yapısını, ayarlar kısmından istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Dikkat: Yayına aldığınız biolink adını değiştirdiğinizde, sosyal medya hesabınızdaki linki güncellemeyi unutmayın!

Arkaplan Seçimi

“Ayarlar” kısmından oluşturacağınız biolink sayfanızın arkaplanını seçebilirsiniz.

Seçmiş olduğunuz pakete bağlı olarak özel arkaplan rengi ekleme, arkaplan resmi ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Biolink sayfanızın arkaplan rengini istediğiniz zaman panelinizden değiştirebilirsiniz.

Biolink URL yapınız değişmeyeceği için hesaplarınızdaki biolink linkini güncellemenize gerke yoktur.

 

Biolink Sayfası Tasarımı

Panelinizdeki biolink kısmında bulunan “Blok Ekle” butonu ile biolink sayfanızın tasarımını yapabilirsiniz.

Link: Biolink sayfanızda linkler paylaşmak istiyorsanız, butona tıklayarak, link URL’sini ve sayfada görünecek olan bağlantı adını yazabilir, küçük resim ya da ikon ekleyerek daha ilgi çekici tasarımlar yapabilirsiniz.

Başlık: Biolink sayfanızda kendinizi ya da yaptığınız bir çalışmayı, duyuruyu yazılı olarak paylaşmak için kullanılır.

Paragraf: Takipçilerinizle paylaşmak istediğiniz bir metin ya da açıklamayı yazılı olarak paylaşmak için kullanılır.

Avatar: Fotoğrafınızı ya da logonuzu bu kısımdan ekleyebilirsiniz.

Sosyal: Sosyal medya hesaplarınızın kullanıcı adlarını girerek sosyal medya platformlarının logolarıyla sayfanızda yer almasını sağlayabilirsiniz. Ekleyebileceğiniz hesaplar: E-posta, telefon, Telegram, WhatsApp, Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter, TikTok, YouTube Kanal, SoundCloud, LinkedIn, Spotify, Pinterest, Snapchat.

Mailchimp: Mailchimp hesabınızı entegre ederek e-posta abonelerinizi artırabilirsiniz. E-posta adreslerini bırakan kullanıcılara teşekkür mesajı yayınlayabilir, Mailchimp API Key ile biolink sayfanızdan gelen e-postaları yeni bir liste olarak hesabınıza entegre edebilirsiniz.

SoundCloud: SoundCloud hesabınızdaki çalma listesini ya da kanalınızın linkini ekleyerek takipçilerinizle paylaşabilirsiniz, organik takipçilerinizi artırabilirsiniz.

YouTube: YouTube kanalınızdaki çalma listesini ya kendi oluşturduğunuz kayıtları takipçileriniz ile paylaşabilir, link ekleyerek abone olma çağrısı yapabilirsiniz.

Twitch: Canlı Twitch yayınlarınızı biolink sayfanıza ekleyebilirsiniz, anlık olarak yayınınızı kaç kişinin izlediğini ve o sıradaki yayın hakkındaki bilgileri takipçileriniz biolink sayfanızdan görebilirler.

Vimeo: Vimeo kalnalınızdaki video ve kısa filmleri, yaptığınız çalışmları, öne çıkarmak istediklerinizi takipçilerinize biolink sayfanız ile çok daha kolay yoldan ulaştırabilirsiniz.

Yayınlamaya Hazırsınız!

Tasarımını yaptığınız ve içeriğini hazırladığınız biolink sayfanız artık yayına hazır!

Tek yapmanız gereken “Biolink Adresiniz” yazan yerdeki URL’yi alıp yayınlamak istediğiniz sosyal medya hesabınızda belirtilen link kısmına yapıştırmak.

Biolink sayfanızı istediğiniz zaman panelinizden güncelleyebilirsiniz ve anlık olarak yayındaki sayfanıza yansıtabilirsiniz.

Sepetiniz
  • Sepette ürün yok.
0